You don't have javascript enabled. Please Enabled javascript for better performance.

গুৱাহাটীৰ সমীপৰ এক উল্লেখযোগ্য পুৰাতাত্ত্বিক স্থলী কাজলিচকী

Start Date: 03-12-2020
End Date: 31-12-2023
শেষ মধ্যযুগৰ আহোম সাম্ৰাজ্যৰ এক মুখ্য প্ৰতিৰক্ষা দুৰ্গ হিচাবে জনা গৈছিল কাজলিচকী পুৰাতাত্ত্বিক স্থান ৷ আহক এইবাৰৰ প্ৰাগজ্যোতিষৰ জিলিঙনিত চন্দ্ৰপুৰৰ এই ইতিহাসপ্ৰসিদ্ধ স্থানটিৰ বিষয়ে কিছু কথা জানো ৷
সকলো মন্তব্য
আলাপ আলোচনা
Reset
4 তথ্য পোৱা গ’ল
102700

AyurMart 2 হিচাপ 1 সপ্তাহ পূৰ্বে

সুন্দৰ ৷ এনে অঞ্চল আৰু ঠাই সংৰক্ষণৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰৰ ব্যৱস্হা কৰিৱ লাগে ৷বুৰঞ্জী প্ৰসিদ্ধ এনে ঠাই সমূহৰ বিষয়ে পাঠ্যপুথিত সংলগ্ন কৰিলে ভৱিষ্যত প্ৰজন্মই ইয়াৰ বিষয়ে সঠিক জ্ঞান অৰ্জন কৰিৱ পাৰিৱ ৷
https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/

17410

Sachin 2 হিচাপ 2 সপ্তাহ পূৰ্বে

সুন্দৰ ৷ এনে অঞ্চল আৰু ঠাই সংৰক্ষণৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰৰ ব্যৱস্হা কৰিৱ লাগে ৷বুৰঞ্জী প্ৰসিদ্ধ এনে ঠাই সমূহৰ বিষয়ে পাঠ্যপুথিত সংলগ্ন কৰিলে ভৱিষ্যত প্ৰজন্মই ইয়াৰ বিষয়ে সঠিক জ্ঞান অৰ্জন কৰিৱ পাৰিৱ ৷
https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/

17410

Sachin 2 হিচাপ 2 সপ্তাহ পূৰ্বে

সুন্দৰ ৷ এনে অঞ্চল আৰু ঠাই সংৰক্ষণৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰৰ ব্যৱস্হা কৰিৱ লাগে ৷বুৰঞ্জী প্ৰসিদ্ধ এনে ঠাই সমূহৰ বিষয়ে পাঠ্যপুথিত সংলগ্ন কৰিলে ভৱিষ্যত প্ৰজন্মই ইয়াৰ বিষয়ে সঠিক জ্ঞান অৰ্জন কৰিৱ পাৰিৱ ৷
https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/ https://ayurmart.in/

44790

Jyotiska boruah 4 হিচাপ 3 সপ্তাহ পূৰ্বে

সুন্দৰ ৷ এনে অঞ্চল আৰু ঠাই সংৰক্ষণৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ লগতে পৰ্য্যটনস্থলীলৈ ৰূপান্তৰৰ ব্যৱস্হা কৰিৱ লাগে ৷বুৰঞ্জী প্ৰসিদ্ধ এনে ঠাই সমূহৰ বিষয়ে পাঠ্যপুথিত সংলগ্ন কৰিলে ভৱিষ্যত প্ৰজন্মই ইয়াৰ বিষয়ে সঠিক জ্ঞান অৰ্জন কৰিৱ পাৰিৱ ৷